Kommenteeri

Korteriühistu liikmete 3 küsimust  

Kas tead, kes tegeleb elamu haldusega?  

1.   Kas tead, kes tegeleb elamu haldusega? Kui korteriühistu on palganud haldusega tegelemiseks haldusfirma, siis millised on kinnisvara halduri kontaktandmed?

2. Kas tead, kuhu teatada tähelepanekutest? Kinnisvara kasutajatel tekivad tihti  erinevaid tähelepanekuid kinnisvara seisundi muutustest või selle kasutamisega seonduvast. Selleks, et omanikud ja ka näiteks külalised teaksid, kuhu operatiivselt teada anda näiteks õues olevast libeduse ohust, ohtlikest purikatest, mittetöötavatest trepikoja valgustitest või küttesüsteemi probleemidest, on kindlasti vajalik kontaktandmete olemasolu nähtaval kohal, näiteks teadete tahvlil paberkujul, välisuksel kleebisena vms. Haldusfirma saab korraldada selliste teadete vastuvõtu ja nendele operatiivse reageerimise 24/7.

3.    Kas tead, milliseid otsuseid on vastu võetud? Korteriühistu liikmete üldkoosoleku ja ka juhatuse otsused võiksid olla korteriomanikele igal ajal kättesaadavad, näiteks parooliga kaitstud selleks loodud internetilehelt või kasutatavast haldustarkvarast.

Lisa kommentaar

Email again: